بازار آب مقطر ایران
خانه / آب دیونیزه / فروش آب دیونیزه داروسازی به صورت عمده ای

فروش آب دیونیزه داروسازی به صورت عمده ای

آب دیونیزه در واقع نوعی از آب است که به وسیله ی یونزدایی، یون های معدنی آن تقریبا به صورت کامل گرفته می شود و در واقع از نظر یون هیدروکسید و هیدروژن ،کاملا خالص می باشد،حال شاید این سوال برای شما پیش بیاید که کاربرد اصلی آین آب چیست و چرا تولید می شود و اهمیت  آب دیونیزه داروسازی  و صنایع مختلف و آرایشی بهداشتی چیست؟ ما در این مطلب از آب دیونیزه سخن خواهیم گفت.

فروش آب دیونیزه داروسازی به صورت عمده ای

آب دیونیزه در صنعت داروسازی چه کاربردی دارد؟

آب دیونیزه در صنعت داروسازی چه کاربردی دارد؟آب دیونیزه که از سه روش مکمل هم یعنی روش جذب، اسمز معکوس،روش تبادل یونی  به دست می آید و به واسطه ی  اینکه تقریبا تمام یون های آن از بین رفته است ،گزینه ی بسیار مناسبی برای شست و شوی مواردی است که نیاز است پاکسازی شوند و استریلیزه بسیار مورد استفاده است ،از دیگر کاربردهای آب دیونیزه خنک سازی قطعات صنعتی،صنعت باتری سازی،آماده کردن حلال های شیمیایی است، همچنین به عنوان حلال و حجم دهنده در موارد  آرایشی بهداشتی نیز کاربرد وسیعی دارد.

آب دیونیزه با درصد یون زدایی بالا علاوه بر آنکه در شست و شوی لوازم آزمایشگاهی اهمیت بسیاری دارد به واسطه ی خلوص یونی در ساخت بسیاری از دارو ها کاربرد وسیعی  دارد و در برخی از داروهای تزریقی  به عنوان حلال پیش از تزریق  و رقیق کننده استفاده می شود. نکته ی مهم این است که این گونه ی آب به واسطه ی احتمال باکتری و ویروس، برای نوشیدن ،خطرناک است و همچنین ممکن است به مینای دندان آسیب برساند، بهترین آب خالص به منظور استفاده ی خوراکی بی شک آب مقطر است.

می توان به وسیله ی روش الکترود یونازیسیون به صورت مداوم آب دیونیزه تولید کرد و از کاربرد های وسیع آن استفاده نمود. 

قیمت دقیق آب دیونیزه داروسازی در سال ۹۹

قیمت دقیق آب دیونیزه داروسازی در سال 99همان گونه که خواندید  کاربرد آب دیونیزه به دلیل یون زدایی، بسیار وسیع و مهم است ، اگر شما نیز برای یکی از مصارف مورد نظر خود نیاز به تهیه و خرید آب دیونیزه دارید، توجه داشته باشید که  بایست از خلوص یونی آن مطمئن شوید و برای این امر باید با فردی متخصص مشورت نمایید و از تولید کننده ها و فروشنده های معتبر خریداری نمایید،شما می توانید  با مراجعه به سایت ما و حصول تماس با متخصصین ما ،هم در باره ی آب دیونیزه و موارد کاربرد آن،اطلاعات کاملی به دست آورید و مشورت بگیرید و هم از قیمت آب دیونیزه مطلع شوید و مقدار مورد نیاز خود را از این آب با درصد خلوص بالا و با خیال راحت از کیفیت آن خریداری نمایید. 

جهت مشاوره و خرید آب مقطر و آب دیونیزه می توانید با ما تماس بگیرید:
مشاوره و فروش: مهندس خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
آدرس کانال: @Distilledwater
آدرس سایت: www.abmoghatarha.ir
پست الکترونیکی: mehdi.kh2017m@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع مستقیم آب دیونیزه دوبار تقطیر

آب دیونیزه دوبار تقطیراب دیونیزه همان آب یون زدایی شده است که طی مراحلی یون زدایی می شود و یون های موجود در آن بطور کامل از بین می روند. همچنین آب دیونیزه همان

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام