بازار آب مقطر ایران
خانه / آب مقطر لنز / فروش آب مقطر برای لنز

فروش آب مقطر برای لنز

آب مقطر برای لنز یکی از محصولات بسیار مهم برای نگهداری از لنز است. کیفیت این محلول نکته بسیار مهمی‌ست که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید.این محصول در بسته بندی ۵۰۰ سی سی به فروش می رسد.

نگهداری لنز

پس از خرید یک لنز مناسب و با کیفیت یکی از مهم ترین اصولی که باید رعایت کنید نگهداری لنز در شرایط مناسب است. قرار دادن لنز چشم در آب معمولی یکی از راه های خطرناک نگهداری از لنز است. املاح و مواد معدنی موجود در آب مستقیما بر روی لنز تماسی چشم تاثیر گذاشته و پس از آن قرنیه را بطور جدی دچار مشکل میکند. بطور کلی لنزها به سه دسته رنگی، تماسی سخت و تماسی نرم تقسیم میشوند که استفاده از محلول برای استفاده از تمام آنها الزامیست.

آب مقطر برای لنز

آب مقطر برای لنز

آب مقطرهای مخصوص لنز دو کاربرد حیاتی دارند، یکی ضدعفونی کردن و دیگری نگهداری لنز. محلولی که لنز را در آن نگه میدارند، از خشک شدن لنز جلوگیری کرده و آنرا تا مدت زمان بعدی مصرف به دور از میکروب نگه میدارد.

از دیگر مزایای استفاده از این محلول ها ضدعفونی کردن لنز از هرگونه پروتئین، رسوبات و چسبندگی های ناشی از میکروب است و در هنگام استفاده از لنز احساس راحتی بوجود می آورد.

فروش آب مقطر برای لنز

کیفیت آب مقطر مصرفی برای لنز، موضوعیست که اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که لنز در تماس مستقیم با چشم است و نگهداری اصولی از آن برای سلامت چشم حیاتیست.

محلول مناسب لنز علاوه بر ضدعفونی کردن و تمیز نگه داشتن لنز، باعث رفع التهابات ناشی از خشکی چشم میشود. سایت ما یکی از مراکز اصلی پخش آب مقطر مخصوص لنز است. این محلول ها در بسته بندی هوی تکی و عمده و با قیمت مناسب به فروش میرسد. عرضه این محصول بصورت مستقیم و بدون واسطه انجام گرفته و خریدی با قیمت مناسب برای مصرف‌کنندگان فراهم میکند.

آب مقطر برای لنز

جهت مشاوره و خرید آب مقطر و آب دیونیزه می توانید با ما تماس بگیرید:
مشاوره و فروش: مهندس خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
آدرس کانال: @Distilledwater
آدرس سایت: www.abmoghatarha.ir
پست الکترونیکی: mehdi.kh2017m@gmail.com
کانال تلگرام