بازار آب مقطر ایران
خانه / آب مقطر / وارد کننده آب مقطر باطری

وارد کننده آب مقطر باطری

وارد کننده آب مقطر باطری تمام تلاش خود را می کند، تا محصولی با کیفیت و ارزان قیمت به بازار عرضه کنند. آب مقطر باطری با توجه به کارایی بالایش بسیار با کیفیت و مرغوب می باشد. برای خرید این محصول و کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

وارد کننده آب مقطر باطری

بررسی سطح آب مقطر در باطری

بررسی سطح آب مقطر در باطری

آب مقطر مایعی است، که محل قرار گیری آن در الکترولیت و داخل باتری ماشین قرار دارد، این بیانگر کاربرد درست الکترولیت و بطری ماشین است. طبق استاندارد جهانی الکترولیت باید حداقل ۶۵ درصد، آب مقطر داشته باشد. به این نکته توجه کنید که هرگز آب نوشیدنی را به داخل باتری نریزید، زیرا آلاینده های موجود در آب بر روی صفحات قرار می گیرند و باعث کاهش عمر مفید باتری ماشین می شود

در هنگام بررسی سطح آب مقطر به این نکته توجه کنید، باتری ماشین باید دارای چندین صفحه باشد، که در الکترولیت قرار گرفته است. هنگامی که آب تبخیر می شود، برخی از قطعات در این صفحات به سطح می رسند. آن ها خشک شده و به همین دلیل احتمال آسیب رسانی به آن ها زیاد است.
چگونگی تعویض آب مقطر در باطری عبارت هستند از؛

  • ابتدا گرد و غبار روی باتری اتومبیل را پاک کنید، درب آن را باز کنید.
  • سطح الکترولیت را بررسی کنید. بسیاری از باتری های خودرو دارای نشانگری برای تشخیص سطح الکترولیت هستند. اگر نشانه ای در باتری ماشین شما وجود نداشته باشد، با یک چراغ قوه داخل باتری را بررسی کنید.
  • اگر دستگاه دنسیتومتر در اختیار دارید، می توانید از طریق آن چگالی الکترولیت را اندازه گیری کنید، و به مقدار لازم آب مقطر اضافه کنید در غیر این صورت می توانید از یک سرنگ برای اضافه کردن آب مقطر استفاده کنید.
  • پس از اضافه کردن آب مقطر، از باتری خودرو خود استفاده نکنید. صبر کنید تا آب در بطری ترکیب شود.

فروش ویژه آب مقطر باطری

فروش ویژه آب مقطر باطری

فروش ویژه آب مقطر باطری بازار داغ و پر رونقی دارد. این محصول به دلیل درجه خلوص بالا و جلوگیری از خرابی باطری دارای طرفداران بسیاری می باشد. درهنگام تعویض آب مقطر باطری باید به نکات زیر توجه کنید؛

  • قبل از اضافه کردن آب دقت کنید مخزن سالم می باشد، و هیچ شکافی روی آن وجود نداشته باشد، زیرا ممکن است آب از این ترک ها نشت کند.
  •  پاک کردن گرد و غبار و خنک کردن باتری اتومبیل
  • دستکش لاستیکی تهیه کنید، زیرا اگر الکترولیت با پوست شما تماس داشته باشد، ممکن است باعث سوختگی شیمیایی شود.
  •  اگر اولین بار است که این روش را انجام می دهید، از قطع بودن باتری اتومبیل مطمئن شوید.
  •  اطمینان حاصل کنید درجه حرارت مکانی که در آن هستید، بالاتر از صفر باشد.
جهت مشاوره و خرید آب مقطر و آب دیونیزه می توانید با ما تماس بگیرید:
مشاوره و فروش: مهندس خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
آدرس کانال: @Distilledwater
آدرس سایت: www.abmoghatarha.ir
پست الکترونیکی: mehdi.kh2017m@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پخش مستقیم آب مقطر سبلان

این سایت یکی از مراکز پخش آب مقطر سبلان در کشور است که آن را به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای به فروش می رساند و در اختیار متقاضیان عزیز قرار می دهد و هدف آن

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام